4 thoughts on “Reporty

 1. Dobrý den. Schází mi v reportech sledování noční práce, víkendové práce a práce o svátcích kvůli příplatkům… anebo nevím, jak to nastavit.

  1. Vážený pane Zapletale,

   děkuji za Váš dotaz. V současné době tato funkcionalita implementována není. Náš tým programátorů je ale ochoten vytvořit reporty přesně podle Vašich představ.
   Poprosím technickou podporu, aby Vás kontaktovala ohledně bližší specifikace požadovaného reportu.

   S přáním příjemného dne
   Petra Hurychová

 2. Dobrý den,
  potřeboval bych poradit , mám obdobný požadavek jako pan Zapletal viz. výše. Potřebuji v reportech vyčíslit přesčasy, práce v noci, víkendu, ve svátek. Provést způsobem kdy tyto budou zaznamenány automaticky nad rámec vytvořené ideální směny (pevné práce) jako neplánovaný přesčas.

  1. Vážený pane Peniaško,

   děkuji za Váš dotaz. Systém reportuje to, co je v něm zaznamenané a nastavené. Pokud tedy potřebujete reportovat přesčasy, musí být typ plánu přesčas přidán ručním vložením do plánu uživatele nebo zaplánováním přebývajícího fondu. Práce ve svátek se zaznamenává jen pokud je v pracovní směně povolena práce ve svátek.

   Pokud potřebujete poradit s nastavením pracovních směn, neváhejte kontaktovat naši technickou podporu. Stejně tak se na technickou podporu můžete obrátit s bližší specifikací požadovaného reportu, který není problém nastavit přímo podle Vašich představ.

   S přáním příjemného dne
   Petra Hurychová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *